Suport për blerje !

BTS2100 – Bazament per trapan kollone

3,230 L

Bazament per trapan kollone

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BTS2100 - Bazament per trapan kollone 3,230 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Bazament per trapan kollone