Suport për blerje !
Ofertë!

BSP1152 – Set me 4 karrike gri per verande te palosshme,me strukture metali

Çmimi origjinal qe: 5,100 L.Çmimi i tanishëm është: 4,690 L.

-8%

Set me 4 karrike gri per verande te palosshme,me strukture metali

BSP1152 - Set me 4 karrike gri per verande te palosshme,me strukture metali 5,100 L Çmimi origjinal qe: 5,100 L.4,690 LÇmimi i tanishëm është: 4,690 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set me 4 karrike gri per verande te palosshme,me strukture metali

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BSP1152 – Set me 4 karrike gri per verande te palosshme,me strukture metali”