Suport për blerje !
Ofertë!

BSL1820M – Bateri Litium Hikoki 18V / 2.0 Ah

Çmimi origjinal qe: 10,350 L.Çmimi i tanishëm është: 7,900 L.

-24%
BSL1820M - Bateri Litium Hikoki 18V / 2.0 Ah 10,350 L Çmimi origjinal qe: 10,350 L.7,900 LÇmimi i tanishëm është: 7,900 L.
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Bateri Litium Hikoki 18V / 2.0 Ah

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BSL1820M – Bateri Litium Hikoki 18V / 2.0 Ah”