Brumatrice Titanium 1300 W

Brumatrice Titanium 1300 W

14,500 L

Marka:BORMANN

Brumatrice Titanium 1300 W

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Brumatrice Titanium 1300 W