Suport për blerje !

BPR6000 – Prozhektor kantieri Led 20W 800 Lumens me bateri dhe karikues

4,710 L

Prozhektor kantieri Led 20W 800 Lumens me bateri dhe karikues

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BPR6000 - Prozhektor kantieri Led 20W 800 Lumens me bateri dhe karikues 4,710 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Prozhektor kantieri Led 20W 800 Lumens me bateri dhe karikues