BPR6000 Prozhektor i Rikarikueshem

BPR6000 Prozhektor i Rikarikueshem

4,000 L

Marka:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

  • LED i fuqishëm 
  • Me dorezë praktike mbajtëse
  • Bateri e rikarikueshme 18650 litium 3.7V
  • Modalitetet e dritës: Lartë-Mes-I ulët-SOS-Flash
  • Kabell USB i përfshirë
  • Koha e karikimit: 5 deri në 6 orë
  • Koha e punës: 4 orë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BPR6000 Prozhektor i Rikarikueshem”