Suport për blerje !
Ofertë!

BPN1850 – Rrjete sigurie plastike per ballkone, e bardhe 1,2x50m

Çmimi origjinal qe: 12,000 L.Çmimi i tanishëm është: 9,900 L.

-18%

Rrjete sigurie plastike per ballkone, e bardhe 1,2x50m

BPN1850 - Rrjete sigurie plastike per ballkone, e bardhe 1,2x50m 12,000 L Çmimi origjinal qe: 12,000 L.9,900 LÇmimi i tanishëm është: 9,900 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rrjete sigurie plastike per ballkone, e bardhe 1,2x50m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BPN1850 – Rrjete sigurie plastike per ballkone, e bardhe 1,2x50m”