Suport për blerje !
Ofertë!

BPN1550 – Rrjete sigurie plastike per ballkone, e zeze 1x50m

Çmimi origjinal qe: 10,300 L.Çmimi i tanishëm është: 8,900 L.

-14%

Rrjete sigurie plastike per ballkone, e zeze 1x50m

BPN1550 - Rrjete sigurie plastike per ballkone, e zeze 1x50m 10,300 L Çmimi origjinal qe: 10,300 L.8,900 LÇmimi i tanishëm është: 8,900 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rrjete sigurie plastike per ballkone, e zeze 1x50m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BPN1550 – Rrjete sigurie plastike per ballkone, e zeze 1x50m”