Suport për blerje !
Ofertë!

BLF4130 – Ndricues kopeshti me panel, 12x15x32cm, 120Lm, IP44

Çmimi origjinal qe: 3,300 L.Çmimi i tanishëm është: 2,990 L.

-9%

Ndricues kopeshti me panel, 12x15x32cm, 120Lm, IP44

BLF4130 - Ndricues kopeshti me panel, 12x15x32cm, 120Lm, IP44 3,300 L Çmimi origjinal qe: 3,300 L.2,990 LÇmimi i tanishëm është: 2,990 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ndricues kopeshti me panel, 12x15x32cm, 120Lm, IP44

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BLF4130 – Ndricues kopeshti me panel, 12x15x32cm, 120Lm, IP44”