Suport për blerje !
Ofertë!

BLF2650 – Ndricues kantieri LED 300W me panel, 2500Lm, me sensor dhe telekomande

Çmimi origjinal qe: 21,000 L.Çmimi i tanishëm është: 17,500 L.

-17%

Ndricues kantieri LED 300W me panel, 2500Lm, me sensor dhe telekomande

BLF2650 - Ndricues kantieri LED 300W me panel, 2500Lm, me sensor dhe telekomande 21,000 L Çmimi origjinal qe: 21,000 L.17,500 LÇmimi i tanishëm është: 17,500 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ndricues kantieri LED 300W me panel, 2500Lm, me sensor dhe telekomande

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BLF2650 – Ndricues kantieri LED 300W me panel, 2500Lm, me sensor dhe telekomande”