Suport për blerje !
Ofertë!

BLF2550 – Ndricues kantieri LED 200W me panel, 2000Lm, me sensor dhe telekomande

Çmimi origjinal qe: 13,000 L.Çmimi i tanishëm është: 11,900 L.

-8%

Ndricues kantieri LED 200W me panel, 2000Lm, me sensor dhe telekomande

BLF2550 - Ndricues kantieri LED 200W me panel, 2000Lm, me sensor dhe telekomande 13,000 L Çmimi origjinal qe: 13,000 L.11,900 LÇmimi i tanishëm është: 11,900 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ndricues kantieri LED 200W me panel, 2000Lm, me sensor dhe telekomande

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BLF2550 – Ndricues kantieri LED 200W me panel, 2000Lm, me sensor dhe telekomande”