Suport për blerje !
Ofertë!

BLF1940 – Ndricues kantieri LED kundraujit, me sensor levizje 150 W 4000 Lm 4000 k

Çmimi origjinal qe: 3,200 L.Çmimi i tanishëm është: 2,790 L.

-13%

Ndricues kantieri LED kundraujit, me sensor levizje 150 W 4000 Lm 4000 k

BLF1940 - Ndricues kantieri LED kundraujit, me sensor levizje 150 W 4000 Lm 4000 k 3,200 L Çmimi origjinal qe: 3,200 L.2,790 LÇmimi i tanishëm është: 2,790 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ndricues kantieri LED kundraujit, me sensor levizje 150 W 4000 Lm 4000 k

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BLF1940 – Ndricues kantieri LED kundraujit, me sensor levizje 150 W 4000 Lm 4000 k”