Suport për blerje !
Ofertë!

BLF1920 – Ndricues kantieri LED kundraujit, me sensor levizje 20 W 1600 Lm 4000 k

Çmimi origjinal qe: 2,200 L.Çmimi i tanishëm është: 1,990 L.

-10%

Ndricues kantieri LED kundraujit, me sensor levizje 20 W 1600 Lm 4000 k

BLF1920 - Ndricues kantieri LED kundraujit, me sensor levizje 20 W 1600 Lm 4000 k 2,200 L Çmimi origjinal qe: 2,200 L.1,990 LÇmimi i tanishëm është: 1,990 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ndricues kantieri LED kundraujit, me sensor levizje 20 W 1600 Lm 4000 k

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BLF1920 – Ndricues kantieri LED kundraujit, me sensor levizje 20 W 1600 Lm 4000 k”