Suport për blerje !
Ofertë!

BLF1025 – Ndricues kantieri LED kundraujit, 100W 4000K 8000Lm 120°

Çmimi origjinal qe: 3,100 L.Çmimi i tanishëm është: 2,590 L.

-16%

Ndricues kantieri LED kundraujit, 100W 4000K 8000Lm 120°

BLF1025 - Ndricues kantieri LED kundraujit, 100W 4000K 8000Lm 120° 3,100 L Çmimi origjinal qe: 3,100 L.2,590 LÇmimi i tanishëm është: 2,590 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ndricues kantieri LED kundraujit, 100W 4000K 8000Lm 120°

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BLF1025 – Ndricues kantieri LED kundraujit, 100W 4000K 8000Lm 120°”