Suport për blerje !
Ofertë!

BLF1015 – Ndricues kantieri LED kundraujit, 30W 4000K 24000Lm 120°

Çmimi origjinal qe: 1,100 L.Çmimi i tanishëm është: 990 L.

-10%

Ndricues kantieri LED kundraujit, 30W 4000K 24000Lm 120°

BLF1015 - Ndricues kantieri LED kundraujit, 30W 4000K 24000Lm 120° 1,100 L Çmimi origjinal qe: 1,100 L.990 LÇmimi i tanishëm është: 990 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ndricues kantieri LED kundraujit, 30W 4000K 24000Lm 120°

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BLF1015 – Ndricues kantieri LED kundraujit, 30W 4000K 24000Lm 120°”