Suport për blerje !
Ofertë!

BLF1010 – Ndricues kantieri LED kundraujit, 20W 4000K 1600Lm 120°

Çmimi origjinal qe: 720 L.Çmimi i tanishëm është: 650 L.

-10%

Ndricues kantieri LED kundraujit, 20W 4000K 1600Lm 120°

BLF1010 - Ndricues kantieri LED kundraujit, 20W 4000K 1600Lm 120° 720 L Çmimi origjinal qe: 720 L.650 LÇmimi i tanishëm është: 650 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ndricues kantieri LED kundraujit, 20W 4000K 1600Lm 120°

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BLF1010 – Ndricues kantieri LED kundraujit, 20W 4000K 1600Lm 120°”