Suport për blerje !
Ofertë!

BLF1005 – Ndricues kantieri LED kundraujit, 10W 4000K 800Lm 120°

Çmimi origjinal qe: 700 L.Çmimi i tanishëm është: 590 L.

-16%

Ndricues kantieri LED kundraujit, 10W 4000K 800Lm 120°

BLF1005 - Ndricues kantieri LED kundraujit, 10W 4000K 800Lm 120° 700 L Çmimi origjinal qe: 700 L.590 LÇmimi i tanishëm është: 590 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ndricues kantieri LED kundraujit, 10W 4000K 800Lm 120°

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BLF1005 – Ndricues kantieri LED kundraujit, 10W 4000K 800Lm 120°”