Blender 1400 Watt, depozite 1.5 Lt, me 6 teh titani

Blender 1400 Watt, depozite 1.5 Lt, me 6 teh titani

9,900 L

Brand:BORMANN

Blender 1400 Watt, depozite 1.5 Lt, me 6 teh titani

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Blender 1400 Watt, depozite 1.5 Lt, me 6 teh titani