Suport për blerje !

BL4433 – Sobe celiku me xham Ekonomik LUX LM 5-7KW 330x360x930mm

15,500 L

Sobe celiku me xham Ekonomik LUX LM 5-7KW 330x360x930mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BL4433 - Sobe celiku me xham Ekonomik LUX LM 5-7KW 330x360x930mm 15,500 L
Brand:BLIST

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sobe celiku me xham Ekonomik LUX LM 5-7KW 330x360x930mm