Suport për blerje !
Ofertë!

BHT4066 – Gote diamanti per qeramike Φ70mm

Çmimi origjinal qe: 5,490 L.Çmimi i tanishëm është: 4,190 L.

-24%
BHT4066 - Gote diamanti per qeramike Φ70mm 5,490 L Çmimi origjinal qe: 5,490 L.4,190 LÇmimi i tanishëm është: 4,190 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gote diamanti per qeramike Φ70mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BHT4066 – Gote diamanti per qeramike Φ70mm”