Suport për blerje !
Ofertë!

BHT4065 – Gote diamanti per qeramike Φ60mm

Çmimi origjinal qe: 4,060 L.Çmimi i tanishëm është: 3,590 L.

-12%
BHT4065 - Gote diamanti per qeramike Φ60mm 4,060 L Çmimi origjinal qe: 4,060 L.3,590 LÇmimi i tanishëm është: 3,590 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gote diamanti per qeramike Φ60mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BHT4065 – Gote diamanti per qeramike Φ60mm”