Suport për blerje !
Ofertë!

BHT4063 – Gote diamanti per qeramike Φ40mm

Çmimi origjinal qe: 3,280 L.Çmimi i tanishëm është: 2,450 L.

-25%
BHT4063 - Gote diamanti per qeramike Φ40mm 3,280 L Çmimi origjinal qe: 3,280 L.2,450 LÇmimi i tanishëm është: 2,450 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gote diamanti per qeramike Φ40mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BHT4063 – Gote diamanti per qeramike Φ40mm”