Suport për blerje !
Ofertë!

BHT4061 – Gote diamanti per qeramike Φ32mm

Çmimi origjinal qe: 2,280 L.Çmimi i tanishëm është: 1,900 L.

-17%
BHT4061 - Gote diamanti per qeramike Φ32mm 2,280 L Çmimi origjinal qe: 2,280 L.1,900 LÇmimi i tanishëm është: 1,900 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gote diamanti per qeramike Φ32mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BHT4061 – Gote diamanti per qeramike Φ32mm”