Suport për blerje !
Ofertë!

BHT4052 – Gote diamanti per qeramike Φ6mm

Çmimi origjinal qe: 2,090 L.Çmimi i tanishëm është: 1,490 L.

-29%
BHT4052 - Gote diamanti per qeramike Φ6mm 2,090 L Çmimi origjinal qe: 2,090 L.1,490 LÇmimi i tanishëm është: 1,490 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gote diamanti per qeramike Φ6mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BHT4052 – Gote diamanti per qeramike Φ6mm”