Suport për blerje !

BHT1662 – Set Taf-Torx 8 cope

2,990 L

Set Taf-Torx 8 cope

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BHT1662 - Set Taf-Torx 8 cope 2,990 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set Taf-Torx 8 cope