Suport për blerje !
Ofertë!

BFT7004 – Set fshese 26,5x3x19x75 cm dhe lopate fshese 26x25x8,5×74 cm

Çmimi origjinal qe: 730 L.Çmimi i tanishëm është: 650 L.

-11%

Set fshese 26,5x3x19x75 cm dhe lopate fshese 26x25x8,5×74 cm

BFT7004 - Set fshese 26,5x3x19x75 cm dhe lopate fshese 26x25x8,5x74 cm 730 L Çmimi origjinal qe: 730 L.650 LÇmimi i tanishëm është: 650 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set fshese 26,5x3x19x75 cm dhe lopate fshese 26x25x8,5×74 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BFT7004 – Set fshese 26,5x3x19x75 cm dhe lopate fshese 26x25x8,5×74 cm”