Suport për blerje !

BEV2004 – Bateri 20V 4.0Ah

6,900 L

Bateri 20V 4.0Ah

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BEV2004 - Bateri 20V 4.0Ah 6,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Bateri 20V 4.0Ah