Suport për blerje !

BEV2001 – Karikues baterie 20V 2.0 Ah

2,350 L

Karikues baterie 20V 2.0 Ah

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BEV2001 - Karikues baterie 20V 2.0 Ah 2,350 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Karikues baterie 20V 2.0 Ah