Suport për blerje !

BDM5000 – Dedektor për kabujt elektrike dhe tubat hidraulike

2,320 L

Dedektor për kabujt elektrike dhe tubat hidraulike

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BDM5000 - Dedektor për kabujt elektrike dhe tubat hidraulike 2,320 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Dedektor për kabujt elektrike dhe tubat hidraulike