Suport për blerje !

BDM1500 – Tripod per mbajtjen e nivelueseve me lazer 45-120cm 5/8”

2,490 L

Tripod per mbajtjen e nivelueseve me lazer 45-120cm 5/8”

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BDM1500 - Tripod per mbajtjen e nivelueseve me lazer 45-120cm 5/8'' 2,490 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tripod per mbajtjen e nivelueseve me lazer 45-120cm 5/8”