Suport për blerje !
Ofertë!

BDA2045 – Top rrjete gri gri per dritare 1,5x30m

Çmimi origjinal qe: 7,600 L.Çmimi i tanishëm është: 6,390 L.

-16%

Top rrjete gri gri per dritare 1,5x30m

BDA2045 - Top rrjete gri gri per dritare 1,5x30m 7,600 L Çmimi origjinal qe: 7,600 L.6,390 LÇmimi i tanishëm është: 6,390 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Top rrjete gri gri per dritare 1,5x30m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BDA2045 – Top rrjete gri gri per dritare 1,5x30m”