Suport për blerje !
Ofertë!

BDA2035 – Top rrjete gri gri per dritare 1x30m

Çmimi origjinal qe: 4,500 L.Çmimi i tanishëm është: 4,290 L.

-5%

Top rrjete gri gri per dritare 1x30m

BDA2035 - Top rrjete gri gri per dritare 1x30m 4,500 L Çmimi origjinal qe: 4,500 L.4,290 LÇmimi i tanishëm është: 4,290 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Top rrjete gri gri per dritare 1x30m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BDA2035 – Top rrjete gri gri per dritare 1x30m”