Suport për blerje !
Ofertë!

BDA2015 – Top rrjete teli zingato 1x25m 4.8kg

Çmimi origjinal qe: 2,800 L.Çmimi i tanishëm është: 2,390 L.

-15%

Top rrjete teli zingato 1x25m 4.8kg

BDA2015 - Top rrjete teli zingato 1x25m 4.8kg 2,800 L Çmimi origjinal qe: 2,800 L.2,390 LÇmimi i tanishëm është: 2,390 L.
Brand:BORMAN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Top rrjete teli zingato 1x25m 4.8kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BDA2015 – Top rrjete teli zingato 1x25m 4.8kg”