BBS1850 Zmeriluese tank BORMANN
19,900 L 12,500 L Shtoje në shportë
Ofertë!

BBS1850 Zmeriluese tank BORMANN

12,500 L

-37%
Marka:BORMANN

Zmeriluese tank
Fuqia:1200W
Permasa:100x610mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

BBS1850
Zmeriluese tank
Fuqia:1200W
Permasa:100x610mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BBS1850 Zmeriluese tank BORMANN”