Suport për blerje !

BBQ1160 – Barbekju me qymyr, raft, rrota dhe mbledhese hiri F 56 cm

9,900 L

Barbekju me qymyr, raft, rrota dhe mbledhese hiri F 56 cm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BBQ1160 - Barbekju me qymyr, raft, rrota dhe mbledhese hiri F 56 cm 9,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Barbekju me qymyr, raft, rrota dhe mbledhese hiri F 56 cm