Bateri Litium Hikoki 18 V / 1.5 AH

Bateri Litium Hikoki 18 V / 1.5 AH

6,500 L

Marka:HIKOKI

Bateri Litium Hikoki 18 V / 1.5 AH

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Bateri Litium Hikoki 18 V / 1.5 AH