Suport për blerje !

Bateri Li-Ion 20V / 6.0Ah

11,900 L

Bateri Li-Ion 20V / 6.0Ah

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Bateri Li-Ion 20V / 6.0Ah 11,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Bateri Li-Ion 20V / 6.0Ah