Bateri Li-Ion 20 V /4.0 Ah

Bateri Li-Ion 20 V /4.0 Ah

6,900 L

Marka:BORMANN

Bateri Li-Ion 20 V /4.0 Ah

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Bateri Li-Ion 20 V /4.0 Ah