Bateri 20 V / 2.0 Ah

Bateri 20 V / 2.0 Ah

3,900 L

Bateri 20 V / 2.0 Ah


Kodi: FBLI2001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bateri 20 V / 2.0 Ah”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *