Bateri 12 V /1.5 Ah

Bateri 12 V /1.5 Ah

2,400 L

Bateri 12 V /1.5 Ah


Kodi: FBLI12152E

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bateri 12 V /1.5 Ah”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *