Suport për blerje !

BAT3010 – Pistolete dadicekesh me ajer 1/2″ 850Nm

15,750 L

Pistolete dadicekesh me ajer 1/2″ 850Nm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BAT3010 - Pistolete dadicekesh me ajer 1/2" 850Nm 15,750 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete dadicekesh me ajer 1/2″ 850Nm