Suport për blerje !

BAT3005 – Pistolete dadicekesh me ajer me qafe te shkurter 1/2″ 650Nm

12,750 L

Pistolete dadicekesh me ajer me qafe te shkurter 1/2″ 650Nm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BAT3005 - Pistolete dadicekesh me ajer me qafe te shkurter 1/2" 650Nm 12,750 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Pistolete dadicekesh me ajer me qafe te shkurter 1/2″ 650Nm