Suport për blerje !

BAT3000 – Set pistolete dadicekesh me ajer 1/2″ + koka kriketi, 610 Nm

11,580 L

Set pistolete dadicekesh me ajer 1/2″ + koka kriketi, 610 Nm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BAT3000 - Set pistolete dadicekesh me ajer 1/2" + koka kriketi, 610 Nm 11,580 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set pistolete dadicekesh me ajer 1/2″ + koka kriketi, 610 Nm