Suport për blerje !

BAT18V4A – Bateri rezerve 4.0 Ah Li-ion

12,900 L

Bateri rezerve 4.0 Ah Li-ion

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
BAT18V4A - Bateri rezerve 4.0 Ah Li-ion 12,900 L
Brand:AEG

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Bateri rezerve 4.0 Ah Li-ion