Aspirator tualeti 125 mm 8.7 W

Aspirator tualeti 125 mm 8.7 W

1,890 L

Marka:BORMANN

Aspirator tualeti 125 mm 8.7 W

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Aspirator tualeti 125 mm 8.7 W