Aspirator ne te thate dhe lagesht 1400 W 30 Lt

Aspirator ne te thate dhe lagesht 1400 W 30 Lt

13,900 L

Marka:BORMANN

Aspirator ne te thate dhe lagesht 1400 W 30 Lt

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Aspirator ne te thate dhe lagesht 1400 W 30 Lt