Aspirator makine me bateri (vetem trup)

Aspirator makine me bateri (vetem trup)

5,500 L

Marka:INGCO

Aspirator makine me bateri (vetem trup)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Aspirator makine me bateri (vetem trup)

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aspirator makine me bateri (vetem trup)”