Aspirator Inoxi
Vlerësuar me 0 nga 5

Aspirator Inoxi

14,900 L

Marka:INGCO

Aspirator Inoxi 1400 W, 30 L


Kodi: VC14301

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aspirator Inoxi”