Suport për blerje !

Aspirator hiri me bateri 20 V depozita 20 Lt

6,900 L

Aspirator hiri me bateri 20 V depozita 20 Lt

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Aspirator hiri me bateri 20 V depozita 20 Lt 6,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Aspirator hiri me bateri 20 V depozita 20 Lt