Suport për blerje !
Ofertë!

AMFP4002 – Depozite shkume me sprucim 400 ml

Çmimi origjinal qe: 850 L.Çmimi i tanishëm është: 810 L.

-5%

Depozite shkume me sprucim 400 ml

AMFP4002 - Depozite shkume me sprucim 400 ml 850 L Çmimi origjinal qe: 850 L.810 LÇmimi i tanishëm është: 810 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Depozite shkume me sprucim 400 ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AMFP4002 – Depozite shkume me sprucim 400 ml”